Post Format Video

Post Format Video

Leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages more recently with desktop publishing software like Aldus.

Naša výnimočnosť

Krásu akustickej gitary môžeme vnímať sluchom, zrakom aj hmatom. Ak majú byť tieto zložky vo vzájomnej harmónii, majster gitarár musí ovládať svoje remeslo, mať cit aj úsudok, musí svojmu poslaniu veriť.

Túžba po dokonalosti

Naším prianím je váš dobrý pocit, kedykoľvek chytíte svoju gitaru Klema do ruky. A práve túžba po dokonalosti je tým, čo nás poháňa vpred ako staviteľa gitár aj samotných hráčov.

Spoznaj viac

  • Kľúčové vlastnosti
  • Zvuk
  • Spracovanie

Majstrovské, ručne vyrábané gitary Klema určené pre hráčov, ktorí dokážu oceniť ich krásu a osobitosť. Špičkové materiály, prepracované detaily a neopakovateľný zvuk. Nástroje, z ktorých každý je umelecké dielo.

Spoznaj viac

Ručne vyrobené nástroje sa vedľa továrenských môžu javiť ako obraz pri porovnaní s plagátom. Oba môžu byť krásne, ale každý z nich sa lepšie hodí na inú stenu. Svoju prácu považujem za koníčka, takže dopĺňanie vedomostí pokladám skôr za dobrodružstvo než otravnú povinnosť.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *