Puzdra / kufre

SKB Acoustic Gig Bag

Mäkké polstrované púzdro s nylonovým povrchom, určené pre akustické a elektro-akustické gitary s tvarom tela Dreadnought. Púzdro je vyrobené z ultra pevného balistického nylonu 600D, vďaka čomu poskytuje dokonalú ochranu pred nepriaznivým vplyvom počasia, znečistením a mechanickým poškodením pri prenose gitary. Samozrejmosťou je použitie kvalitných zipsov, dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy a rúčka pre jednoduché prenášanie púzdra. Tvarované vnútro púzdra je pokryté mäkkou výstužou a k dispozícii sú aj extra vrecká pre príslušenstvo.

Informujte sa u nás o aktuálnej ponuke.

Cena: od 79 EUR

HISCOX Pro-II kufor

Anglická firma Hiscox už viac ako tridsať rokov vyrába kufre pre hudobné nástroje. Kvalitné hi-tech materiály, vysoká funkčnosť a precízne spracovanie. Sú ľahké, tvarované presne na mieru vašej gitare a odolné voči nárazom a iným nepríjemnostiam spojeným s cestovaním a manipuláciou s kufrom. 

Originálna Liteflite konštrukcia kufra rady Pro-II sa skladá z vonkajšieho plášťa vyrobeného z 2 mm hrubé vrstvy z kompozitného materiálu ABS, ku ktorému pevne prilieha vnútorná vrstva z polyuretánovej peny. Dvojnásobna odolnost oproti rade Standard. 

Farebné vyhotovenie vnútorného čalúnenia podľa aktuálnej ponuky. Kufor má na prednej strane logo KLEMA.

Cena: 230 EUR

Elektronika / snímače

LR Baggs Anthem

Systém Anthem využíva patentovanú technológiu Tru-Mic od spoločnosti LR Baggs, ktorá dokonale kombinuje proprietárny kondenzátorový mikrofón s ich  snímačom Element, ktorý prináša neuveriteľné teplo a zvuk gitary pre štúdiový mikrofón.

LR Baggs Anthem StagePro

Stagepro Anthem je vynikajúci systém snímania zvuku akustickej gitary. Gitaristovi dáva k dispozícii dva snímače: Element a TRU MIC. Tieto dva typy snímania sú ľubovoľne kombinovateľné pomocou ovládača Mix.

LR Baggs Stage pro element

Predzosilňovač so špeciálnym snímačom určeným pre akustické gitary. Elektronika Stage Pro Element je navrhnutá tak, aby dokonale snímala aj tie najjemnejšie nuancie vašej gitary. Ponúka luxusný zvuk, ktorý dokonale odráža zvukové vlastnosti vašej gitary.

Fishman Isys+

Kompletná sada pre ozvučenie akustickej gitary. Snímač (Fishman Sonicore pickup) so vstavanou ladičkou + box na 9V batériu + endpin jack.

LR Baggs Ibeam Active System

Aktívny systém iBeam pre klasickú / nylonovú strunnú gitaru reprodukuje prirodzené tóny vašej gitary pri zachovaní perfektnej rovnováhy strún a poskytuje plný dynamický rozsah.